Compassmedica

Doradztwo medyczne

Szukasz lekarza, najlepszego specjalisty w swojej dziedzinie?  Dołącz do nas – my te informacje posiadamy.

Celem CompassMedica jest połączenie indywidualnych potrzeb pacjentów z ogromnym potencjałem polskiego sektora medycznego. W naszej bazie znajdują się tylko ci lekarze, których polecamy ze względu na ich najwyższy profesjonalizm.

Każdy lekarz, gabinet, oddział lub klinika szpitalna, których polecamy są wcześniej poddani starannej selekcji przez zespół CompassMedica. Tak prestiżowy zakres usług medycznych jest pod tym względem jedyny na polskim rynku: to u naszych lekarzy leczą się inni lekarze.

Dla pacjentów zainteresowanych stałym korzystaniem z naszych usług oferujemy abonamenty medyczne na leczenie u wybitnych profesjonalistów.

CompassMedica świadczy również usługi typu medical consierge. Naszym szczególnym zainteresowaniem jest umożliwienie pacjentom polskim i zagranicznym dotarcie do światowej klasy ekspertów w dziedzinie medycyny, którzy na zaproszenie CompassMedica podejmą się konsultacji, a w przypadku pozytywnej kwalifikacji, również leczenia w placówce medycznej w Polsce lub za granicą.

Porady prawne - w przygotowaniu.

Kontakt

CompassMedica sp. z o.o.

519 136 533 503 129 914

ul. Karłuszowiec 9,   42-600 Tarnowskie Góry

Realizacja: Strony Hyh

© 2014 CompassMedica. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.